Ceník

Orientační ceník autobusové dopravy

Orientační cena za kilometr od 42 - 45 Kč / km bez DPH pro velký bus 50 míst.
Orientační cena za kilometr od 30 Kč / km bez DPH pro malý bus 20 míst.

 

Přesná cena vám bude sdělena přímo na základě konkrétního požadavku na vaši cestu. Ceny jsou smluvní.
Kontaktujte nás >>

Nabízíme bezpečné privátní transfery vašich zaměstnanců do práce z Prahy a okolí. Individuální ceny a podmínky dle dohody, kontaktujte nás pro více informací.

Minimální cena za objednání autobusu je 5 000 Kč + DPH (Praha a okolí). Krátké trasy účtujeme pronájmovým paušálem, nikoliv dle sazby za km.
Čekání autobusu s řidičem je 500 Kč / hod, celodenní čekání zvýhodněno.

V cenách není zahrnuto mýtné, parkovné, pronájem vozu, čekání, druhý řidič  (v případě nutnosti dle vzdálenosti a vyhlášky) a zahraniční obratové daně (19% pro SRN, 10% pro Rakousko). Při vícedenních cestách v tuzemsku i zahraničí se dále účtuje stravné a ubytování řidičů (tzv. diety), pokud není zajištěno objednavatelem

Uvedené ceny autobusové dopravy jsou bez 21 % DPH. Jsme plátci DPH.

Kalkulace pro účely maturitní práce apod. si prosím zpracujte sami z těchto podkladů na této stránce!

Poptávka autobusové dopravy

Napište nám požadovaný termín pronájmu autobusu s rámcovým časovým harmonogramem, výchozí a cílové místo dopravy, počet osob a kontaktní spojení.

Obratem Vám rádi zašleme nezávaznou kalkulaci autobusové dopravy, na základě které u nás můžete dopravu objednat. Při objednání je nutno zaslat také kontakt na zodpovědnou osobu za dopravu skupiny (vedoucí zájezdu) a  kontaktní údaje na firmu, popř. na fyzickou osobu, která autobusovou dopravu objednává.