Rezervace - Votvírák 2017

Kyvadlová doprava z nádraží Milovice na letiště >>


Děkujeme všem cestujícícm za bezproblémové zajištění přepravy a těšíme se na vás opět v příštím ročníku 15. - 17. 6. 2018.

Nové rezervace budou spuštěny od 1.4.2018.


Doprava Praha Černý Most - festival Votvírák Milovice

Oficiální festivalová doprava na festival Votvírák, který se uskuteční o víkendu 16. 6. – 18. 6. 2017 v Milovicích u Prahy. Letošní novinkou jsou čtvrteční spoje 15.6., kdy se otevírá festival, získáte tak nejlepší místo ve stanovém městečku.

Speciální kyvadlová doprava na akci jede z Prahy – Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu letiště Milovice (Boží Dar) a následně v nočních hodinách zpět do Prahy (Černý Most + Lehovec).

Cena jízdného: 100 Kč/osobu za jednu cestu (tzn. 100Kč směr Milovice a 100Kč zpět Praha)

Autobusy budou jezdit podle níže uvedeného jízdního řádu:

Rezervační formulář níže na konci stránky


Mapka odjezdů z Černého Mostu >>
Mapka odjezdů z letiště v Milovicích >>

Zpáteční jízdenky se zajištěním místenky

Zájemcům, kteří pojedou na akci z Černého Mostu, nabízíme možnost zakoupení také zpáteční jízdenky před odjezdem z Prahy na místě odjezdu u řidiče/stewardky s tím, že budou upřednostněni při cestě zpět. Je však nutné se dostavit 15 minut před odjezdem zpět do Prahy na stanoviště autobusů – odbavení zpátečních jízdenek bude mít přednost! Čas návratu nehraje roli a je možné zpáteční jízdenku využít na kterýkoliv spoj jedoucí zpět, podmínkou je pouze být včas na zastávce.

Zajistěte si včas své místo na festival!
Máte-li o dopravu zájem, je možno si už nyní zajistit svou rezervaci v autobuse směr Milovice. Vyplňte níže uvedený formulář a my pro Vás zajistíme místo v autobuse. Počty míst jsou v jednotlivé časy omezené a platí, kdo dřív přijde, ten dřív jede :-). Rezervované místenky se platí na místě při nástupu u řidiče/stewardky po předložení rezervačního emailu.

Vystoupíte pohodlně přímo v areálu ve stanovém městečku a vyhnete se i příjezdové koloně, protože naše autobusy mají zajištěn VIP vjezd.

Cesta zpět do Prahy
Je samozřejmě možné využít pouze zpáteční cestu bez obav, jakým spojem nebo s jakým (střízlivým :-)) kamarádem se dostanete domů.


 

Rezervační formulář:

Po odeslání formuláře Vám na Váš email dorazí rezervační kód. S tímto kódem a jménem osoby, která rezervaci prováděla, se dostavte 15 min před odjezdem spoje směr Milovice. Zpáteční jízdenky bude možné zakoupit hotově při nástupu do vozidla na Černém Mostě.

V případě, že se nakonec rozhodnete pro jinou dopravu, prosíme o zrušení rezervace kliknutím na odkaz v potvrzovacím emailu. Nebudete tak blokovat místa jiným zájemcům. Děkujeme.


Rezervace této akce byly zastaveny.