Rezervace - Benátská! s Impulsem 2017

Doprava Praha Černý Most - festival Benátská! s Impulsem (Liberec)

Oficiální festivalová doprava na festival Benátská! s Impulsem, který se uskuteční o víkendu 27. 7. – 30. 7. 2017 v Liberci.

Speciální  doprava na akci jede z Prahy – Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu ve Vesci a následně pouze v neděli zpět do Prahy (Černý Most + Lehovec).

Cena jízdného: 150 Kč/osobu za jednu cestu (tzn. 150Kč směr Liberec a 150Kč zpět Praha)

Autobusy pojedou podle níže uvedeného jízdního řádu.

Z DŮVODU NÍZKÉHO ZÁJMU BYLY SPOJE V PÁTEK A V SOBOTU ZRUŠENY. JEDEME POUZE VE ČTVRTEK SMĚREM NA FESTIVAL A V NEDĚLI PO SKONČENÍ ZPÁTKY! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Rezervační formulář níže na konci stránky


Praha Černý Most -> Liberec Liberec -> Praha Černý Most (+Lehovec)
1. den festivalu Benátská! s Impulsem
čtvrtek 27.7.
15:30 pátek 28.7. zrušeno
2. den festivalu Benátská! s Impulsem
NEJEDE
3. den festivalu Benátská! s Impulsem
NEJEDE
4. odjezdový den festivalu Benátská! s Impulsem


neděle 30.7. 10:00

Jízdné 150 Kč se platí při nástupu do vozidla v hotovosti stewardce (nebo řidiči). Z důvodu urychlení odbavení si prosím předem připravte odpovídající částku.

L - jede také na Lehovec  - konečná tram a přestupní stanice na noční tram a bus


Mapka odjezdů z Černého Mostu >>

Zpáteční jízdenky se zajištěním místenky

Zájemcům, kteří pojedou na akci z Černého Mostu, nabízíme možnost zakoupení také zpáteční jízdenky před odjezdem z Prahy na místě odjezdu u řidiče/stewardky s tím, že budou upřednostněni při cestě zpět. Je však nutné se dostavit 15 minut před odjezdem zpět do Prahy na stanoviště autobusů – odbavení zpátečních jízdenek bude mít přednost! Čas návratu nehraje roli a je možné zpáteční jízdenku využít na kterýkoliv spoj jedoucí zpět, podmínkou je pouze být včas na zastávce.

Zajistěte si včas své místo na festival!
Máte-li o dopravu zájem, je možno si už nyní zajistit svou rezervaci v autobuse směr Liberec. Vyplňte níže uvedený formulář a my pro Vás zajistíme místo v autobuse. Počty míst jsou v jednotlivé časy omezené. Rezervované místenky se platí na místě při nástupu u řidiče/stewardky po předložení rezervačního emailu. Vystoupíte pohodlně přímo před vstupem do areálu a vyhnete se také příjezdové koloně.

Cesta zpět do Prahy
Je samozřejmě možné využít pouze zpáteční cestu bez obav, jakým spojem nebo s jakým (střízlivým :-)) kamarádem se dostanete domů.


 

Rezervační formulář:

Po odeslání formuláře Vám na Váš email dorazí rezervační kód. S tímto kódem a jménem osoby, která rezervaci prováděla, se dostavte 15 min před odjezdem spoje směr Liberec. Zpáteční jízdenky bude možné zakoupit hotově při nástupu do vozidla na Černém Mostě.

V případě, že se nakonec rozhodnete pro jinou dopravu, prosíme o zrušení rezervace kliknutím na odkaz v potvrzovacím emailu. Nebudete tak blokovat místa jiným zájemcům. Děkujeme.Čtvrtek (27.07.2017)

Neděle (30.07.2017)